KURSY/ WARSZTATY

Przestrzeń pozostanie tylko przestrzenią. To ludzie wypełniający ją swoim doświadczeniem, pasją, energią i siłą zmieniają ją w coś więcej niż tylko miejsce.
Poznajcie nas!- to z Wami chcemy dzielić się nie tylko przestrzenią pracowni emwudesign ale przede wszystkim naszą wiedzą z dziedziny krawiectwa, technologi, konstrukcji czy projektowania ubioru.

Nasze zawodowe drogi połączyły z chęci prowadzenia kursów szycia w pracowni emwudesign i misji dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy na nasze kursy tematyczne, techniczne wszystkich chcących zacząć przygodę z szyciem i tych co o szyciu mogą powiedzieć więcej.

Zobaczcie jak potoczyła się ścieżka zawodowa Faustyny.
„Moją największą pasją jest szycie. Zaczynałam od przerabiania ubrań, ozdabiania i nadawania im drugiego życia. Potem dostałam na 18 urodziny domową maszynę i już na dobre mnie wciągnęło. Zawsze lubiłam wszystko co artystyczne i techniczne.
Skończyłam Policealną Szkołę Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży w Toruniu w zawodzie Technik Technologii Odzieży.
Skończyłam też kurs zaawansowanego szycia, gdzie nauczyłam się szyć płaszcze.
Pracuję jako technolog bielizny, szyję ubrania jako podwykonawca oraz prowadzę bloga o szyciu, gdzie zamieszczam instrukcje i porady na różne tematy dotyczące szycia. Moda od zawsze była obecna w moim życiu, a szycie pozwala mi tworzyć ją własnymi rękami”.

 

Pracownia emwudesign (Gosia, Marta, Faustyna)