Beauty Art & emwudesign

Tak wyglądają makijaże w wykonaniu uczennic Beauty Art, które inspirowały się poszczególnymi ubraniami z mojej ostatniej kolekcji. Jak widać na załączonych fotografiach makijażystki podeszły bardzo kreatywnie do tego zadania. Jak Wam się podoba? Ja już mam swoje ulubione propozycje:-)

MUA: Adrianna Sarama

W mojej pracy inspirowałam się wisiorem, a szczególnie jednym, przykuwającym uwagę turkusowym koralem. Dzięki niemu nie miałam problemu z dobraniem koloru jaki nałożę na powieki modelce.

MUA: Almira Tusk

Tunika, sukienka, najbardziej FUTU-DYPLOMATKA. Przyciąga formą, kolorem, strukturą tkaniny, która odbija i skupia światło. FASON – nie tylko „wybiegowy”, ale dla kobiet określonych modowo, nie koniecznie odważnych, ale z pewnością niebanalnych. WIELOBARWNY SZARY – bo grafitowy, stalowy, srebrny, antracytowy – i chociaż bury, to nigdy nie jest ponury. Dyskretny i dystyngowany. Niby schowany, a jednak wyrafinowany. Najpiękniejsze tło dla innych kolorów!

MUA: Aneta Żabka

MUA: Daria Choma

Inspirowałam się przyszłością jaka sama sobie wyobrażam. Świat głownie wykonany z rożnego typu metali w większości przeważający kolor złoty i srebrny (powieka ruchoma), jednak ziemia zalana woda i ludzie żyjący w przestrzeni kosmicznej a to wszystko w kolorach niebieskich (powieka dolna). Ludzie są bardzie konstruowani i stwarzani w sztuczny sposób stad tez zamiast różu srebro na policzkach.

MUA: Justyna Szramek

Makijaż, który wykonałam zainspirowany został możliwością wykorzystania ostrych, geometrycznych kształtów. Kolorystyka nawiązuje do astronomiczno-kosmicznych skojarzeń. Całość tworzy efekt, który przypomina kreacje kobiet z filmu „Seksmisja”.

MUA: Katarzyna Naruszewicz

Makijaż nawiązuje do nowoczesnego stylu kreacji, przypominającej strój z dalekiej przyszłości. Lekko wyciągnięta linia powieki ruchomej nadaje oku zmysłowości. Usta w kolorze czerwonego wina kontrastują z całością makijażu.

MUA: Katarzyna Obara

Słowa , które według mnie najlepiej oddają ducha kolekcji to awangarda i futuryzm. Niebanalne projekty wymagają nietypowej oprawy stąd wydruk projektu na koszulce, pod który wykonywany jest make-up, druciak do zmywania naczyń jako ozdoba we włosach, druciane kolczyki, srebrnoszary oprószony brokatem make-up i białe rzęsy oddające kosmiczny klimat strojów.

MUA: Maja Piankowska

Makijaż inspirowany był kolorami nieba i gwiazd. Stąd takie wykorzystanie kolorów oraz droga mleczna na czole modelki. Wszystko poprzez niezwykłą sukienkę oraz dodatki, które przywoływały na myśl elegancki kosmiczny kombinezon, który z pewnością byłyby noszony gdyby można było żyć na Marsie:-)

MUA: Paulina Majkowska

Kreacja niczym owad zaskakuje swą formą, porywa wyobraźnię do tańca, budzi zachwyt kolorem, zwykłym, szarym, ale jakże inspirującym. Sukienka kojarzy mi się z żukiem, stąd mój wybór makijażu. Kontrastujące srebro, rozciągnięte niesymetrycznie ponad brwi, harmonizujące złoto z żółtymi kącikami wewnętrznymi oczu dodaje blasku. Gruba, czarna kreska na dolnej powiece zwieńcza i nadaje makijażowi wyrazistości.